SERWIS PO SPRZEDAŻY

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI CZĘŚCI ZAMIENNE DOPASOWANE DO WSZYSTKICH POTRZEB

Firma AFC-Holcroft świadczy usługi obsługi urządzeń sprzedawanych pod markami AFC-Holcroft (Atmosphere Furnace Company, Holcroft, AFC-Holcroft, Therm Alliance, PIFCO, Standard Fuel Engineering, Dow Furnace). AFC-Holcroft oferuje pełną obsługę, czyli części zapasowe, produkty niestandardowe, najwyższej klasy serwis oraz kompetentnych pracowników pomocy technicznej prowadzących obsługę posprzedażową. Często zdarza się, że jesteśmy w stanie serwisować urządzenia produkowane przez naszych konkurentów.

Jesteśmy OEM dla następujących marek:

  • AFC-Holcroft
  • Atmosphere Furnace Company
  • Holcroft
  • Therm Alliance
  • PIFCO (Pacific Industrial Furnace Co.)
  • Standard Fuel Engineering
  • DOW Furnace

SPERSONALIZOWANA OBSŁUGA, DOSTOSOWANA DO NIEPOWTARZALNYCH POTRZEB

Każde urządzenie traktujemy w sposób indywidualny i przedstawiamy ofertę cenową na każdą prośbę – niezależnie od wielkości ewentualnego zamówienia – aby zagwarantować, że klienci otrzymują poprawne części zamienne w najkrótszym możliwym terminie.

Kliknij tutaj aby wysłać wiadomość e-mail do działu części zamiennych lub odszukaj odpowiedniego specjalistę produktowego poniżej. Aby przyspieszyć obsługę, podaj numer seryjny urządzenia, jeśli go znasz.

 

 

service-after-the-sale

Dan McMann

Parts & Service Manager

Specialty: Parts & Service Manager

+1 248 668 4026

dmcmann@afc-holcroft.com

Joe Hagan

Aftermarket Sales

Specialty: AFC, Pifco & ThermAlliance

+1 248 668 4015

jhagan@afc-holcroft.com

Klaus Doll

Aftermarket Sales

Specialty: AFC

+1 248 668 4010

kdoll@afc-holcroft.com

Adam Westergard

Aftermarket Sales

Specialty: AFC

+1 248 668 4109

awestergard@afc-holcroft.com

Rick Kropp

Aftermarket Sales

Specialty: Aichelin equiment in N. America

+1 248 927-1693

rkropp@afc-holcroft.com

Jody Page

Aftermarket Vaccum Parts/Service

Speciality: Vacuum Furnace Parts & Service

+1 248 668 4080

jpage@afc-holcroft.com

Mike Boutsikaris

Aftermarket Sales

Speciality: General aftermarket parts & service

+1 248 668 4051

mboutsikaris@afc-holcroft.com

Tim Price

Aftermarket Sales

Speciality: General aftermarket parts & service

+1 248 668 4039

tprice@afc-holcroft.com

Mark Johnston

Field Sales & Service

Speciality: Field Sales & Service

+1 248 668 4020

mjohnston@afc-holcroft.com

Mark Tompkins

Field Service Manager

Speciality:Field service

+1 248 668 4094

mtompkins@afc-holcroft.com

Udo Brenner

Director of Field Sales & Service

Speciality: Field service

+1 248 668 1690

ubrenner@afc-holcroft.com